blog

Stoisz przed wyzwaniem związanym z zakupem grzebienia do włosów, aby móc je starannie rozczesywać, jednak nie wiesz jakimi kryteriami się kierować? Mnogość dostępnych opcji tylko utrudnia dokonanie ostatecznego wyboru? Zastanawiasz się, czy zaopatrzenie się w grzebień drewniany to dobry pomysł?
Od ostatniego farbowania minęło już naprawdę sporo czasu? Przeglądasz się w lustrze i widzisz, że odcień włosów prezentuje się nijako, natomiast kosmyki utraciły swój pierwotny blask? Nie podoba Ci się to, ponieważ taki stan prowadzi do obniżenia Twojej pewności siebie?
Zadbane włosy to wizytówka nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Coraz częściej widać, że panowie przywiązują dużą wagę do tego elementu własnego wizerunku (i nie ma tu znaczenia, czy chodzi o krótkie, czy długie włosy męskie).
Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę wcześniej, żeby zapanować nad emocjami związanymi z przeprowadzaną metamorfozą i po wyjściu z salonu cieszyć się wymarzoną fryzurą!
Masz matowe włosy bez połysku? Zastanawiasz się, co można zrobić w takim przypadku, żeby zapomnieć o tym problemie oraz przywrócić kosmykom zdrowy blask? Jest co najmniej kilka możliwości. Sprawdź najpopularniejsze sposoby na matowe włosy i zastosuj je w praktyce, aby
Używanie suszarki, prostownicy, czy suszarki pozwala osiągnąć oczekiwane rezultaty w postaci wymarzonej fryzury, niestety jednocześnie może prowadzić do uszkodzenia włosów. Podobnie działają silne promienie słoneczne. Jak można sobie z tym poradzić? Musisz o nie odpowiednio zadbać, stawiając na regularną, przemyślaną
Włosy są podatne na elektryzowanie zwłaszcza jesienią i zimą, gdy standardem stają się częste zmiany temperatur, a w celu zadbania o swój komfort termiczny sięga się po czapkę lub kaptur. Jednak ten problem może być prawdziwą udręką również w innych
Warto nieco bliżej przyjrzeć się temu tematowi, dlatego przedstawiamy najlepsze sposoby na baby hair, które można zastosować w praktyce!