O nas

Fryzjerzy podobnie jak chirurdzy plastyczni posiadają moc zmieniania ludzkich sylwetek, jednak my możemy robić to bezinwazyjnie.  Dzięki dobraniu odpowiednich podziałów, techniki strzyżenia, narzędzi oraz długości włosów jesteśmy w stanie uwidocznić lub ukryć pewne cechy sylwetki naszych klientów. Odwiedzając nasz salon oddajesz się w ręce profesjonalistów, którzy odbywali szkolenia w najlepszych akademiach na świecie. Nasi fryzjerzy analizują twój typ urody, punkty charakterystyczne twarzy, styl ubioru oraz zawód jaki wykonujesz. Efektem analizy jest stworzenie unikalnej, dopasowanej do Ciebie fryzury, która nie tylko podkreśli twoje cechy, ale również będzie pasowała do twojego rytmu dnia. Nasza filozofia znacząco różni się od innych salonów fryzjerskich w Polsce. Posiadana wiedza i umiejętności sprawiają, że nie kopiujemy fryzur, tylko kreujemy je w czasie rzeczywistym.

Salony Curyło stały się ikonami wysokiej jakości fryzjerstwa i prestiżu. Są to miejsca zawsze pełne ludzi oraz dobrej energii. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, zachowując przy tym przystępne ceny. Nasza sieć miesięcznie obsługuje około tysiąca klientów, którzy oceniają nasze usługi na 5.0 w pięciostopniowej skali ocen Facebook oraz Google

 

Akademia Curyło powstała w 2017 roku i z miejsca stała się jednym z najważniejszych punktów na szkoleniowej mapie Polski.

Głównym pomysłem, który przyświecał Sebastianowi Curyło podczas otwierania akademii, było stworzenie miejsca, które będzie zrzeszało wszystkich fryzjerów bez względu na to gdzie pracują oraz gdzie odbywali szkolenia. Misja ta zakończyła się sukcesem, a Akademia Curyło jest obecnie jedną z największych Akademii Fryzjerskich w Polsce. Jesteśmy również jedynym miejscem w kraju, które regularnie organizuje kursy z najlepszymi Akademiami na świecie takimi jak: Sassoon, Mazella&Partnere, Im. Academy, Senzi, Sam Han i wiele więcej. W naszej akademii rocznie szkolimy około 150 fryzjerów, którzy biorą udział w seminariach z różnych dziedzin fryzjerstwa. Stale rozszerzamy naszą ofertę usług i obecnie wdrażamy szkolenia z dziedzin Psychologii, PR, Fotografii czy Marketingu.

Robimy wszystko,
aby wszyscy goście salonu, wychodzili jako nasi przyjaciele.

Przemyślany i nowoczesny design salonu sprawia, że odwiedzający nas ludzie miło spędzają w nim czas, degustując się pyszną kawą oraz słuchając dobrej muzyki. Klienci w pomieszczeniu pielęgnacji mogą skorzystać z możliwości masażu.  Dbamy o to, aby nasz klient nigdy nie wyszedł i z pustymi rękami. Do każdej wizyty dodajemy upominki w postaci drobnych słodkości.