Zespół

Styliści Curyło na pierwszym miejscu stawiają kondycję Twoich włosów. Wszystkie zabiegi, które Ci zaproponujemy, są przygotowane specjalnie do typu i kondycji Twoich włosów. Możesz być pewna/pewien, że nigdy nie zrobimy nic, co może zaszkodzić Twoim Włosom. Wszyscy pracownicy Salonów Curyło przechodzą cykliczne szkolenia pod okiem Sebastiana Curyło oraz najlepszych akademii fryzjerskich z całego świata, dzięki czemu możemy zaproponować i wykonać każdą fryzurę, jaką sobie tylko wymarzysz. Szeroka kadra pracownicza to gwarancja dostępności stylistów, w dogodnym dla Ciebie terminie. W naszych salonach pracujemy na dedykowanych, profesjonalnych produktach, które dostępne są tylko w najlepszych salonach fryzjerskich.

Sebastian Curyło

Od dwudziestu lat związany jest z fryzjerstwem, które przekształcił w życiową pasję. Charakteryzuje go i odróżnia od innych trenerów nietuzinkowe,  wręcz kontrowersyjne podejście do tematu. Umiejętności to wynik własnych obserwacji i doświadczeń, jak również rzetelnej nauki u mistrzów: Stacey Broughton,Neil Barton, Jean Baptiste Mazella, Sam Han, Giammarco Amoroso, Ivana Spicer, Mario Mesaric. Szkolenia odbywały się w prestiżowych akademiach: Budapeszcie, Wilnie, Szwecji, Włoszech czy Wielkiej Brytanii-akademia Tony&Guy, Vidal Sassoon, Allilon, SENZI, ZGAT Academy, Inspired Gear by Sam Han, Mazella&Partners

Sebastian wyróżniany był wieloma nagrodami: zwycięzca programu Mistrzowskie Cięcie, zwycięzca nagrody Kreator, zdobywca trzech nagród Polish Haridressing Awards w kategoriach Człowiek roku, najlepszy stylista oraz salon roku.

Uzyskał nominacje w prestiżowych konkursach międzynarodowych: International Hairdressing Awards 2021, 2022, 2023 Alternative Hair Show 2021

Justyna Biskup-Ślaga

Jestem managerem sieci salonów fryzjerskich Curyło oraz Akademii Curyło.

Swoją współpracę z Sebastianem Curyło zaczęłam od kursu w Akademii Curyło. Następnym etapem było odbycie stażu w salonie, następnie praca na stanowisku fryzjera, aż do momentu w którym jestem obecnie. 

Od ponad 10 lat realizuje swoją pasję, którą jest fryzjerstwo. Moje prace wyróżniają się dokładnością, lekkością, dbałością o szczegóły oraz nowoczesny styl. Odbyłam wiele szkoleń w najlepszych akademiach fryzjerskich na całym świecie: ZGAT ACADEMY, SENZI, Tony&Guy, Saco, Sassoon oraz wiele innych. Moim zawodowym celem jest ciągłe dążenie do perfekcji

Daniel Cupryś

STEP BY STEP – zasada, która towarzyszy mi w życiu i w pracy od samego początku – małymi krokami prosto do celu.

Dążę do perfekcjonizmu analizując wiele ważnych aspektów, pracując bardzo technicznie i czysto, co pozwala by włosy układały się w sposób naturalny. Indywidualne podejście do klienta, dokładność, perfekcjonizm to cechy, które mnie charakteryzują.

Korzystając z moich usług, przekonasz się, że projektuje oraz tworze specjalnie dla Ciebie, i przede wszystkim o tym, że jestem twórcą, a nie odtwórcą.

Agnieszka Wróblewska

Jestem spokojną, ciepłą i niesamowicie precyzyjną osobą. Dokładnie wsłuchuje się w każde życzenie klienta i spełniam je z największą starannością, aby zobaczyć zadowolenie i uśmiech na jego twarzy.

W celu realizowania własnych ambicji, oraz satysfakcji klienta, ciągle udoskonalam swój warsztat, ponieważ fryzjerstwo to moja największa życiowa pasja.

Ewa bisset

Moje doświadczenie we fryzjerstwie sięga do 2003 roku, kiedy rozpoczęłam pracę w zawodzie. Z uwagi na ciągły rozwój branży naszej branży, stale poszerzam swoją wiedzę, co przerodziło się w swego rodzaju pasję. Uwielbiam przekładać nowo nabyte umiejętności, do codziennej salonowej pracy, widząc zadowolenie w oczach klientek. 

Odpowiednie strzyżenie oraz ton koloru spowoduje, że fryzura będzie miała „to coś”.

Dorota borowiecka

Moja przygoda z fryzjerstwem zaczęła się 22 lata temu, okazała się moją pasją i zawodowym spełnieniem.

Moim celem jest dążenie do perfekcyjnych strzyżeń , jak i koloryzacji . Moim zawodowym celem jest ciągłe podnoszenie warsztatu fryzjerskiego. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. W salonie zajmuję się strzyżeniem damskim, męskim, pielęgnacją włosów.
 
 
 
 
 

 

Kamil kowalczyk

 Fryzjerstwo jest moją pasją od najmłodszych lat. Skończyłem technikum fryzjerskie i doskonaliłem swój fach w różnych salonach, dzięki czemu poznałem wiele technik fryzjerskich i zdobyłem nowe inspiracje do tworzenia fryzur. Jeżeli chcesz odmienić swój wygląd zapraszam do mnie na fotel.