Zespół

Styliści Curyło na pierwszym miejscu stawiają kondycję Twoich włosów. Wszystkie zabiegi, które Ci zaproponujemy, są przygotowane specjalnie do typu i kondycji Twoich włosów. Możesz być pewna/pewien, że nigdy nie zrobimy nic, co może zaszkodzić Twoim Włosom. Wszyscy pracownicy Salonów Curyło przechodzą cykliczne szkolenia pod okiem Sebastiana Curyło oraz najlepszych akademii fryzjerskich z całego świata, dzięki czemu możemy zaproponować i wykonać każdą fryzurę, jaką sobie tylko wymarzysz. Szeroka kadra pracownicza to gwarancja dostępności stylistów, w dogodnym dla Ciebie terminie. W naszych salonach pracujemy na dedykowanych, profesjonalnych produktach, które dostępne są tylko w najlepszych salonach fryzjerskich.

Sebastian Curyło

Od dwudziestu lat związany jest z fryzjerstwem, które przekształcił w życiową pasję. Charakteryzuje go i odróżnia od innych trenerów nietuzinkowe,  wręcz kontrowersyjne podejście do tematu. Umiejętności to wynik własnych obserwacji i doświadczeń, jak również rzetelnej nauki u mistrzów: Stacey Broughton,Neil Barton, Jean Baptiste Mazella, Sam Han, Giammarco Amoroso, Ivana Spicer, Mario Mesaric. Szkolenia odbywały się w prestiżowych akademiach: Budapeszcie, Wilnie, Szwecji, Włoszech czy Wielkiej Brytanii-akademia Tony&Guy, Vidal Sassoon, Allilon, SENZI, ZGAT Academy, Inspired Gear by Sam Han, Mazella&Partners

Sebastian wyróżniany był wieloma nagrodami: zwycięzca programu Mistrzowskie Cięcie, zwycięzca nagrody Kreator, zdobywca trzech nagród Polish Haridressing Awards w kategoriach Człowiek roku, najlepszy stylista oraz salon roku.

Uzyskał nominacje w prestiżowych konkursach międzynarodowych: International Hairdressing Awards 2021, 2022, 2023 Alternative Hair Show 2021

Justyna Biskup-Ślaga

Jestem managerem sieci salonów fryzjerskich Curyło oraz Akademii Curyło.

Swoją współpracę z Sebastianem Curyło zaczęłam od kursu w Akademii Curyło. Następnym etapem było odbycie stażu w salonie, następnie praca na stanowisku fryzjera, aż do momentu w którym jestem obecnie. 

Od ponad 10 lat realizuje swoją pasję, którą jest fryzjerstwo. Moje prace wyróżniają się dokładnością, lekkością, dbałością o szczegóły oraz nowoczesny styl. Odbyłam wiele szkoleń w najlepszych akademiach fryzjerskich na całym świecie: ZGAT ACADEMY, SENZI, Tony&Guy, Saco, Sassoon oraz wiele innych. Moim zawodowym celem jest ciągłe dążenie do perfekcji

Daniel Cupryś

STEP BY STEP – zasada, która towarzyszy mi w życiu i w pracy od samego początku – małymi krokami prosto do celu.

Dążę do perfekcjonizmu analizując wiele ważnych aspektów, pracując bardzo technicznie i czysto, co pozwala by włosy układały się w sposób naturalny. Indywidualne podejście do klienta, dokładność, perfekcjonizm to cechy, które mnie charakteryzują.

Korzystając z moich usług, przekonasz się, że projektuje oraz tworze specjalnie dla Ciebie, i przede wszystkim o tym, że jestem twórcą, a nie odtwórcą.

Jadwiga Chodór

Precyzja i profesjonalizm – to właśnie one towarzyszą mi na co dzień, pozwalając sprostać wyzwaniom spotykanym na drodze fryzjerstwa.

Moim celem jest ciągłe podnoszenie swojego warsztatu fryzjerskiego, a nagrodą za ciężką pracę, jest uśmiech zadowolonych klientów. W swojej pracy cenię sobie klasykę i elegancję.

W moim życiu na ważnym miejscu jest sport, który towarzyszy mi od dziecka. Dlatego doskonale sobie zdaję sprawę, jak ważny jest odpowiedni dobór strzyżenia
i koloryzacji, które będą sportowe, czyli kompaktowe i szybkie do wystylizowania. 
Do zobaczenia na moim fotelu.

Małgorzata Wierzbowska

Moja droga do fryzjerstwa nie była oczywista. Skończyłam studia jako epidemiolog,  
a fryzjerstwo traktowałam bardziej hobbistycznie. Szybko się to zmieniło, kiedy przeznaczenie rzuciło mnie do fryzjerskiej.

Tam zrozumiałam, że urodziłam się po to, by być fryzjerem. Dziś jestem stylistką-kolorystką z jedenastoletnim doświadczeniem. Brałam udział w projektach reklamowych, pokazach, sesjach zdjęciowych oraz metamorfozach.

W strzyżeniach kieruje się filozofią Sebastiana Curyło, gdzie anatomia czaszki, kształt twarzy struktura i tekstura włosów, ma kluczowe znaczenie. W wolnych chwilach lubię grać na gitarze, medytować i uprawiać jogę.

Agnieszka Wróblewska

Jestem spokojną, ciepłą i niesamowicie precyzyjną osobą. Dokładnie wsłuchuje się w każde życzenie klienta i spełniam je z największą starannością, aby zobaczyć zadowolenie i uśmiech na jego twarzy.

W celu realizowania własnych ambicji, oraz satysfakcji klienta, ciągle udoskonalam swój warsztat, ponieważ fryzjerstwo to moja największa życiowa pasja.